Şeffaf Kartvizit

 170,00 330,00 KDV

Temizle

Açıklama

Şeffaf Kartvizit Hakkında

Tüm firma ve iletişim bilgilerinizi üzerinde barındıran kartvizitler, kariyerinizin vazgeçilmez ihtiyaçlarının başında gelir. Müşteri ile göz göze gelerek ve iletişim kurarak paylaştığınız kartvizitinizi, şirketinizin karakteristik bir özeti düşünebilirsiniz. Kartvizitler, dijital ortamda paylaşılan bilgilerden çok daha gerçek ve somut oldukları için, akılda kalırlar. Bu nedenle müşterilerinizden geri dönüş alma ihtimaliniz de yükselir. Siz de avantajlı kartvizit fiyatlarımızdan yararlanarak, firmanıza ve karakterinize en uygun kartvizite sahip olabilirsiniz. Firmanızın detaylara önem verdiğini kanıtlayan kartvizitiniz için fark yaratan bir tasarım ve dinamik bir logo tercihi yaparsanız, kartvizitinizin dikkat çekme ihtimali de yükselir. Organize matbaa kalitesiyle tahatemiz.com, kartvizitinizle fark yaratmanız için harika tercihler sunuyor. Şeffaf kartvizitler de bu fark yaratan seçeneklerden biri. Şeffaf kartvizitler, tasarımları sayesinde firmanıza fark yaratan, dinamik ve yaratıcı imajını kazandırır.

PVC malzemeleriyle yapılan ve dikkat çeken şeffaf kartvizitler, kalın plastiğe tek taraflı olarak basılır. PVC kartvizitler, aynı zamanda oldukça dayanıklıdır. Kırılma ve yırtılma gibi durumlarla karşılaşmanız söz konusu değildir.

tahatemiz.com üzerinden online kartvizit siparişi vermek istiyorsanız, yapmanız gerekenler çok basit. Baskıya hazır olan tasarımınızı, uygun formata getirdikten sonra tahatemiz.com’a iletebilirsiniz. Online matbaa hizmeti sayesinde, şeffaf kartvizitiniz dilediğiniz şekilde adresinize ulaşacaktır. Profesyonel kadrosuyla her zaman yardımcı tahatemiz.com ekibi, istek ve taleplerinize değer verir ve sonuçlardan memnun kalmanızı sağlar.

Ek bilgi

Kağıt

500 Mikron Buzlu PVC

Ebat

8.5×5 cm

Kesim

Oval

Adet

1000, 500

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“Şeffaf Kartvizit” için yorum yapan ilk kişi siz olun

Hoşunuza gidebilir…

Canlı yardım ve ürünlerin gözükmesi ile alakalı aksaklıklar için özür dileriz. Çalışmalar sürüyor. Kapat