Video Çekimleri

Hostel Trailer - Teaser 1 ve 2

Bahçeşehir Üniversitesi, İletişim Tasarımı, Mezuniyet Projesi için yaptığım " Hostel " filmi için üzerinde çalıştığım projemde sona geldim. TeaserJenerik ile uyumlu olacak şekilde " hazırlık " konsepti üzerinde çalışmaya başlayarak ilk adımları attım daha fazla ayrıntı ve hazırlık aşamaları için Bir Tık Yeter.
www.tahatemiz.com
Instagram: @ttphotodesign
Twitter: @ttphotodesign
Facebook: TT photography

Video Çekimleri & Animasyonlar

Galata Kulesi – İntro Çekimi

Canon 5d Mark 2 ile yaptığım Hostel filminin jeneriğini mezuniyet projem olarak sundum. Macro çekimler ile tedirginlik hissini vermeye çalıştım. Jeneriğin Konseptini "Hazırlık" olarak belirledim ve çekimlere başladım ve sonuç karşınızda.

Dji mavi pro ile yaptığım çekimde Galata Kulesi'nin eşsiz güzelliği ile logomu animasyon haline getirdim ve ortaya bu intro çıktı.

Sait Faik Abasıyanık – Habertürk – Ht Dokun

Habertürk 'ün online departmanı olan Ht Dokun için hazırladığım Motion Graphics, Kinetic Typography karışımı biyografi videom.

Furkan & İlknur Nişan Çekimi

Furkan ve İlknur'un bu mutlu gününde Mavic Pro drone ile çekim yaptık ve daha sonrasında editleyerek klip haline getirdim.

Penny Dreadfull – Dizi Jeneriği

Penny dreadful dizisinin jeneriğini tekrardan çektim 5D Mark II kamerayla birlikte birçok lens ve filtre kullandım.

Kinetic Typography – Araba Muayenesi

Tamamı After Affects programında yapılan 3. sınıf 2. dönem Kinetic Typography Dersi Finali.

Sail Awolnation Klip – 2D Animasyon

Proje ortağım Nazlıcan Kocaçınar ile birlikte yaptığım Awolnation 'ın Sail şarkısının animasyon klibi.

Eukanuba – Miniko Animasyonu

Eukanuba Köpek Mamaları için hazırladığım ambalaj tasarımı serisine ek olarak hazırladığım tanıtım videosunu yaparken Adobe Charater Animator, After Affects, Premiere pro ve Audition cc 2018 programlarını kullandım.

Backstage çekimlerini spontane olarak çektiğim Mavic pro ile yaptım.

İstanbul Galata Kulesi – Drone Çekimi

İstanbul Galata Kulesi - Drone Çekimi DJI MavicPro ile yaptığım bu mükemmel manzara çekimi ile ilgili düşüncelerinizi bekliyorum umarım beğenirsiniz.

DJI Mavic Pro Sinematik Çekimler

İstanbul Galata Kulesi - Drone Çekimi DJI MavicPro ile yaptığım bu mükemmel manzara çekimi ile ilgili düşüncelerinizi bekliyorum umarım beğenirsiniz.

Bahçeşehir Üniversitesi – Unoffıcıal Tanıtım Videosu

Okulum Bahçeşehir Üniversitesi Galata Kampüsüne bir tanıtım videosu hazırladım. Çekimleri ve kurgunun tamamını kendim yaptım. Çekimler: DJI Mavic Pro ile yapıldı Ayrıntılı bilgi ve daha fazlası için

www.tahatemiz.com

İnstagram: @ttphotodesign

Facabook: ttphotography

adreslerine beklerim iyi seyirler dilerim...📽📽📽