Hakkımda

img_3875

Küçük yaşlardan itibaren gelişen fotoğraf tutkusu Taha Temiz 'e 16 yaşında Amerika'da Genius Olympiad yarışmasının Art dalında dünya 3.lüğü getirmiştir. Bu tutkusu 1 sene sonra DoğaPlato fotoğraf yarışmasına katılarak kendisine Türkiye 2.liği sağlamıştır. Ardından "YAŞAT" projesi adı altında prematüre çocuklara destek amaçlı olan "İstanbul'un Doğası" adlı ilk sergisini açmıştır.
İstanbul Şehir Üniversitesi, Zümrüt Fotoğrafçılık, Kültür Kurumları ve Doğa Koleji gibi büyük kurumların sponsorluğunda "Benim Gördüklerim" adlı ilk fotoğraf yarışmasını düzenlemiş ve halen düzenlemektedir. Edindiği iş tecrübeleri sayesinde proje yönetimi, grafik tasarım, fotoğraf ve animasyon üzerinde profesyonelleşmiştir.
Bir yandan Bahçeşehir Üniversitesi'nin Görsel İletişim Bölümü'nde eğitim hayatına devam etmektedir.

Tasarım Ortaklarım

Tasarım süreçlerinde birlikte çalıştığım diğer arkadaşlarım.

Özge Ersoydan Kimdir?

Özge Ersoydan küçük yaşlarında başlayan ve üniversiteye kadar uzanan sanata olan ilgisiyle lisede Grafik Tasarım okumaya karar vermiştir. Daha sonra Okan Üniversitesi'nde Grafik Tasarım okumuş ve son olarak Bahçeşehir Üniversitesi İletişim Tasarımı bölümünde eğitimine devam etmektedir. Görsel Sanatlar Matbaa ve ELLE dergisinde çalışarak gerekli deneyimi edinmiştir.

Alara Çelik Kimdir?

Alara Çelik estetik algısının güçlü olmasından dolayı lisede Grafik Tasarım üzerine okudu ve Aydın Üniversitesi Görsel İletişim Tasarımı bölümünde eğitim hayatına devam ediyor. Daha Fazlası İçin Tıklayınız

Aleyna Üner Kimdir?

Aleyna Üner liseden bu yana gördüğü grafik tasarım eğitimini başarılı bir şekilde iş hayatında da sürdürmektedir. Şu anda The Gang Agency adlı kreatif ajansta Kreatif Tasarımcı olarak çalışmakta olan Aleyna, aynı zamanda fotoğraf çekimleri ile de uğraşıyor. Sektör içerisinde edindiği deneyim ile çalışmalarını sürdürmekte.