Hakkımda

Taha Temiz- Fotoğrafçı ve Tasarımcı

Küçük yaşlardan itibaren gelişen fotoğraf tutkusu Taha Temiz ‘e 16 yaşında Amerika’da Genius Olympiad yarışmasının Art dalında dünya 3.lüğü getirmiştir. Bu tutkusu 1 sene sonra DoğaPlato fotoğraf yarışmasına katılarak kendisine Türkiye 2.liği sağlamıştır. Ardından “YAŞAT” projesi adı altında prematüre çocuklara destek amaçlı olan “İstanbul’un Doğası” adlı ilk sergisini açmıştır.
İstanbul Şehir Üniversitesi, Zümrüt Fotoğrafçılık, Kültür Kurumları ve Doğa Koleji gibi büyük kurumların sponsorluğunda “Benim Gördüklerim” adlı ilk fotoğraf yarışmasını düzenlemiş ve halen düzenlemektedir. Edindiği iş tecrübeleri sayesinde proje yönetimi, grafik tasarım, fotoğraf video – reklam ve animasyon üzerinde profesyonelleşmiştir.
Bahçeşehir Üniversitesi’nin Görsel İletişim Bölümü’nden mezun olarak bu sektörde çalışmaktadır. 

Aleyna Üner

creatıf Desıgner

Liseden bu yana gördüğü grafik tasarım eğitimini başarılı bir şekilde iş hayatında da sürdürmektedir. Şu anda The Gang Agency adlı kreatif ajansta Kreatif Tasarımcı olarak çalışmakta olan Aleyna, aynı zamanda fotoğraf çekimleri ile de uğraşıyor. Sektör içerisinde edindiği deneyim ile çalışmalarını sürdürmekte.

Alara Çelik

GRAPHIC DESIGNER - ILLUSTRATOR

Alara Çelik estetik algısının güçlü olmasından dolayı lisede Graphic Design üzerine okudu ve Aydın Üniversitesi Görsel İletişim Tasarımı bölümünden mezun olarak başarılı bir tasarımcı olarak çalışmalarına devam etmektedir.

Özge ersoydan tasarım partnerleri

Özge Ersoydan

Motıon Graphıc Desıgner

Özge Ersoydan küçük yaşlarında başlayan ve üniversiteye kadar uzanan sanata olan ilgisiyle lisede Grafik Tasarım okumaya karar vermiştir. Daha sonra Okan Üniversitesi’nde Grafik Tasarım okumuş ve son olarak Bahçeşehir Üniversitesi İletişim Tasarımı bölümünde eğitimini başarıyla bitirmiştir. Görsel Sanatlar Matbaa ve ELLE dergisinde çalışarak gerekli deneyimi edinmiştir.

Open chat
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Merhaba, nasıl yardımcı olabiliriz?
Powered by